| telluno a întrebat:

Am si eu nevoie de o recomandare de-a voastra.
Am 4 zile libere si vreau sa ies undeva in tara ( fara mare ), cine imi poate recomanda un loc frumos de vazut? linistit, peisaje frumoase. eventual si cum ajung acolo cu masina.
Astept recomandarile voastre. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Adriana_5358 a răspuns:

E frumos la castelul corvinilor...rezervatzia de zimbrii...manastirea prislop big grine foarte frumoasa zona

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ar fi multe de vazut dar pentru 4 zile ar merge ceva gen,, poiana brasov,,

| a1doru a răspuns:

Orsova si clisura dunarii.sunt si pensiuni super si nu scumpe.nu o sa-ti para rau.

| cristi202 a răspuns:

Herculane. Trasee scurte, de o zi-doua, munte din plin, peisaje o gramada de vazut, liniste ca la munte.

| vladsibiu a răspuns:

Zona Sibiuluiwinking