| Lazar_Andrei_1991 a întrebat:

am si eu o dilema si..ma gandeam ca puteti sa ma ajutati.(sunt putin beat acum dar e oklaughing))) umm. Deci vreau sa merg de la Galati la Constanta cu trenul. Am 16 ani si vreau sa... stiti voi sa-mi traiesc viata putin laughing). De unde voi sti care e trenul meu? Si pot lua bilet direct din gara? Si de unde voi sti cand sa cobor? Poate ma duce dracu la Tichilesti.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Vorbesti cu Nasul, el te va indruma unde sa iei bilet, pe care tren sa urci si te va trezi cand sa cobori. tongue

suntserios
| suntserios a răspuns:

Oau ce cool te crezi tu ca ai baut la 16 ani... Erai mai cool daca puteai sa te descurci singurel sa iei un tren.

| Bizon95 a răspuns:

Sigur, incearca cafea, azi, cand te-ai trezit din betie big grin