| AnaMaria249610 a întrebat:

Știți cumva dacă se poate, o sa dau un exemplu ca sa se înțeleagă, sa iau bilet de la gara din Brăila pentru un tren Galați-Constanța? Mă interesează dacă se poate lua bilet numai din gara de unde pleacă trenul sau nu. Mulțumesc ☺

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Poti sa iei bilet de oriunde pentru orice cursa. Eu adesea imi iau din Mangalia pentru Constanta - Bucuresti.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Eu nu am inteles... ce faci daca tu esti in gara la Braila si vrei bilet doar Galati-Constanta, zbori de la Braila la Galati, cum ajungi la Galati, ca nu-i logic!
Nu ar fi mai logic sa iei bilet Braila-Constanta?
Sau cand esti in gara la Galati, sa cumepri bilet de acolo Galati -Constanta?

| Ralukafay a răspuns:

Nu,nu poti.