| JustOneDay a întrebat:

Am voie la aeroport sa trec cu căștile la gât, sa zicem, sau trebuiesc băgate la bagaj? Mă refer la căștile de gaming, nu la cele de telefon. Mersi

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Da, ai voie. Până la urmă sunt doar niște căști. Nu ai voie cu obiecte mari sau cu animale.

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Ai voie, dar va trebui să le treci prin detectorul de securitate, împreună cu orice alt dispozitiv electronic mai ai la tine (telefon, tabletă, laptop, aparat foto etc.).