| vladteracota a întrebat:

As dori si eu cat mai multe raspunsuri la intrebarea "de ce sa vizitezi palatul parlamentului?"

5 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Pentru ca este cea mai mare cladire administrativa din lume.

| Alexandrionelu a răspuns:

Dacă ai imsomnii, este cel mai bun remediu. Când vezi parlamentarii cât de frumos dorm, ți se face somn instant laughing

| Bizon95 a răspuns:

Ca sa vezi POTAILE de politicieni HOTI in mediul lor natural
te face sa te gandesti cu nostalgie ca, oricat de rai ar fi teroristii, totusi in palatul ala nu ar strica niste curatenie... PERMANENTA big grin

| mihai69 a răspuns:

Simplu: degeaba!