| mihnea77 a întrebat:

Salut.
As vrea si eu niste recomandari pentru o locatie unde putem sa facem petrecerea de absolvire a liceului.
Niste conditii minime ar fi ca locul sa poata caza minim 15 persoane, sa fie la maxim 3-400 km de Bucuresti si in zona montana...evident...cazarea sa nu fie prea scumpa. dupa bugetul unui licean deci finantele.
Multumesc
PS: nu vrea nimeni sa viziteze manastiri ci doar sa ne bucuram de natura si vreme frumoasa

3 răspunsuri:
| frumusica19 a răspuns:

La transfagarasan sa va duceti pe la sibiu si caciulata. la calimanesti-caciulata cazare e de 120 lei pe noapt si e un pat triplu ai televizor caldura si baie in camera

| marcous a răspuns:

La Predelut (langa Bran) exista multe pensiuni care pot fi inchiriate la un pret rezonabil pentru 1-2-3 zile (poate chiar mai mult)
Am fost un weekend acolo in primavara, dar sincer sa-ti spun nu mai stiu cum se numea vila (daca vrei, ma interesez si-ti zic)
Curte mare, teren de fotbal, loc special pentru gratar, living mare cu bucatarie, figifere si sala de mese. (pot sta zeci de insi la masa la o tigara sau la o bere, si au si televizor acolo + televizoare in fiecare camera.)
Sigur gasesti daca te interesezi.

| mihnea77 explică (pentru frumusica19):

Multumesc frumos de informatii...o sa caut.