| anonim_4396 a întrebat:

Ce e cel mai potrivit sa iau cu mine (de mancare) intr-tabara in Austria? Am nevoie de un raspuns urgent... Maine plec. laughing Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| DeeaSmith a răspuns:

Intr-o*

| GabrielaIoana a răspuns:

Eu zic sa iti iei niste conserve pentru ca ele se mentin mai bine pe traseu si poti manca oricand fara premarare.(ma refer la conserve de peste, de fasole cu carne, etc)

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

- Sandwich-uri
- Biscuiţi
- Napolitane
- Seminţe
- Covrigei
- Fructe
- Pufuleţi

PS: Ia-ţi ceva de ronţăit, ce îţi place ţie. Îţi dai seama că nu poţi lua cu tine ciorbă sau cartofi prăjiţi. O să mergeţi să mâncaţi pe acolo. Sandwich-urile sunt bune pentru prima zi, nu îţi va mai fi foame.

Distracţie plăcută!