| theforceofgood a întrebat:

Ce-i care a-ți fost în vreo croazieră! La cabinele de dormit sunt prevăzute şi televizoare? Există şi nave care nu au prevăzute televizoare la cabinele de dormit?
Sincer mi-ar place să plec într-o croazieră în care să nu am parte nici de tv nici de internet, să mă deconectez de tot de la lumea asta agitată şi stresantă. Să fie ceva gen cum era Titanicul!

3 răspunsuri:
| Panamax a răspuns:

Sa iei si o carte de gramatica cu tine, poate te plictisesti.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Chiar nu vad cine te forțează sa te uiți la TV chiar dacă e în camera...

| theforceofgood explică (pentru suntserios):

Iubita!