| rastaman590100 a întrebat:

cine imi poate spune mai multe despre tabara de la tismana? se afla in localiatea tismana sau e la dracu in praznic, in padure? big grin daca e in localitate banuiesc ca avem cateva magazine. daca e in padure, cat de departe este de localitate? e fain p'acolo, voua v-a placut? daca mai aveti ceva de adaugat. multumesc! happy

1 răspuns:
Janina
| Janina a răspuns:

De curiozitate am cautat, pentru ca nu stiam de cat de Manastirea Tismana, dar vad ca din 2004 Tismana a fost declarat so oras.
euera destul de mica atunci cand am fost in zona, dar nu imi amintesc sa fi fost ceva impresionant in zona de vazut in afara de manastire.