| rastaman590100 a întrebat:

cine imi poate spune mai multe despre tabara de la tismana? se afla in localiatea tismana sau e la dracu in praznic, in padure? big grin daca e in localitate banuiesc ca avem cateva magazine. daca e in padure, cat de departe este de localitate? e fain p'acolo, voua v-a placut? daca mai aveti ceva de adaugat. multumesc!

1 răspuns:
| JellyMania a răspuns:

Crede-ma, e superb acolo! Cabana Tismana este la poalele muntilor si este inconjurta de padure (din cate imi amintesc, eram micuta cand am mers acum vreo 5 ani). Magazine sunt destule, tabara e foarte aproape de manastire pe langa care sunt multe tarabe.Nu am cuvinte sa descriu frumusetea locului si peisajul.Din toate locurile in care am mers, ala mi-a placut cel mai mult.Ma rog, probabill a fost prima mea tabara si mi-a ramas intiparita in minte.Este si un rau langa cabana.Mi-a placut la nebunie acolo si iti recomand cu sinceritate locul. Sper sa te distrezi foarte bine! Ciao!