| fabian12345326 a întrebat:

Salut, cum ajung cu metroul de la obor la Ucecom spirul haret( grozavesti)(se inseamna Dristor 2, gen scrie deasupra peronului)

4 răspunsuri:
| AndreiutzGrasanu a răspuns:

Frate nu stiu dar iti zic asa. Asteapta pana la urmatoarea furtuna, te dezbraci, te pui pe mijlocul strazii si te lasi purtat de vant. Si vantul sigur stie unde vrei sa mergi e un fel de taxi gratis care nu te fura. Da sa ai grija la masini. Ciuc!

| Denisa0954 a răspuns:

Fii un pic mai clar cand întrebi ceva. Nu prea se intelege ce vrei sa stii, adică partea cu dristor ul. Instalează ti aplicația Moovit si cu ea te duci unde vrei

| alina2k18 a răspuns:

Sunt afise la metrou, il iei pe ala de merge inspre Victoriei - Gara de Nord. Cum intri de unde te lasa tramvaiu 21 acolo la gura de langa ACR il iei pe ala de pe peronu din stanga.

| Bizon95 a răspuns:

God damn mf google maps
stie binemercic si de metrou si de STB
asa ca, descurca-te, mai ales ca nu am habar unde e ucecomu' ala