| Mihai_Catalin_1972 a întrebat:

Cum ajung de la Piata Unirii pe str.Ritmului nr.45 la autogara Codreanu

8 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

O plimbare pana la Universitate si de acolo ieu trolebuzul 85, sau 69. Cobori la prima statie dupa ce trece de Mihai Bravu

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sau urci la Piata Sfanta Vineri (300 de metri) si iei tramvalui 14. Cobori la cincea statie (Soseaua Mihai Bravu) si de acolo mai ai cam 200 de metri pe jos (intrebi, ca stie mai toata lumea din zona)

| crissytpu a răspuns:

Ai mai multe variante...presupun ca te intereseaza cea mai scurta ca timp. Cred ca poti sa mergi cu orice spre universitate, 783 sau metrou si sa iei de acolo 69 sau 85 si mai mergi putin pe jos, sau poti sa mergi cu 104 si la fel mai mergi f putin pe jos de unde te lasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu masina sau cu troleu?

| Mihai_Catalin_1972 explică (pentru anonim_4396):

Cu mijoacele de transport in comun.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru Mihai_Catalin_1972):

Cu placere! sper sa fi fructificat cu succes informatia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca faci pe jos vreo 40 de minute.Nu ai gps?