| BigLike a întrebat:

Salut, cum pot verifica toate plecarile (cu avionul) din Anglia in Romania? Gen sa verific fiecare oras din Anglia gen London Manchester Liverpool, in care orase din Romania au plecari si care este orasul (de placare respectiv de sosire) cu cel mai ieftin pret? Sper ca ati inteles la ce ma refer. Mersi

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Simplu, pe situl Vola.ro întrebi ce dorești. Prețurile ieftine le găsești direct pe siturile companiilor low cost, Wizz, Blue Air.
Prețul este mai ieftin dacă rezervi cu 2-3 luni înainte de plecare.