| Mihlamihieygw a întrebat:

Salut, cum sa obtin viza pentru America? Trebuie sa fie cineva în America sa-mi dea invitatie?! Pai si daca nu am pe nimeni acolo?!?!? Helpp dau funda!

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depui o cerere la Ambasada SUA din Bucuresti, gasesti pe site-ul acesteia actele de care ai nevoie.
Nu este neaparat nevoie de invitatie dar aceasta te-ar ajuta putin la obtinerea vizei.

| Simpatic a răspuns:

Deodata toti vreti sa plecati in SUA, nu aveti cunostinte nu aveti nimic, credeti ca acolo e totul roz.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Simpatic):

O sa ajunga Pacificul ca râul Gange la câte cadavre de români o să sară in el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deja știi cuvântul "help" deci clar iei viza.