| Vinnie12399 a întrebat:

Salut,de ceva vreme tot caut...as vrea sa inchiriez o cabanuta pentru mine si prietena mea si nu gasesc nicaieri. Nu ma refer la cele unde mai pot sta in nșpe mii de oameni,doar noi doi. Ma poate ajuta cineva va rog, multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai, iti permiti sa platesti cazarea la toate camerele dintr-o vila, doar ca sa fii tu cu iubita ta in ea?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Https://www.airbnb.com/rooms/15322560
E pentru 6 persoane, dar la 450o iei toata pentru 2. Sunt sigur ca pe airbnb gasesti multe alte oferte de genu