| FireIceWaterWind a întrebat:

Imi puteti spune daca ati fost in tabara de engleza de la Bran cum vi s-a parut; cum v-ati distrat si daca merita.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ruxy_4476 a răspuns:

Eu am fost in 2007 si a fost f frumos.am avut profesori speciali de engleza adusi din Anglia.pe langa engleza mai faceam si altceva, puteai merge la cursuri de dans, de cantat.seara aveam disoteca a fost super merita sa mergi.

1 răspuns:
| frumusica_3241 a răspuns:

Da merita este foarte frumos si m-am distrat pe cinste du-te! este minunat