| Alsopo55 a întrebat:

Pentru cei ce folosesc iPhone 7 plus imi puteti spune cateva impresii? Adica cât de mare este,cum se simte in mana, cât tine bateria si cum si se pare voua si daca merita.Multumesc

2 răspunsuri:
| Live4Ride a răspuns:

Salut. nu am 7 plus, dar am 7 normal de servici si pot sa iti spun ca merita si este foarte stabil. bateria tine o zi fara probleme depinde ce folosesti! nu recomand 7 plus pentru ca este prea mare si il poti sparge f usor!

| Deny_Denis_2001 a răspuns:

Salutare Alsopo55, Iphon-urile de la 3+ sunt foarte eficiente si ca Stil, baterie, durata de viata, Rezistenta la apa, si multe altele
Astepct-ul poate fi Ales de catre tine
Cat Despre un iph 7 plus
iPhone 7 si iPhone 7 Plus folosesc iOS 10, noua versiune a celui mai avansat sistem de operare pe mobil. iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6 si iPhone 6 Plus vor fi, de asemenea, disponibile. Detalii complete privind preturile sunt publicate pe www.vodafone.ro. Mai multe informatii despre iPhone sunt disponibile pe www.apple.com/iphone.
ti-am lasat un link mai jos catre toate specificatile la Iphone 7 si iphone 7 plus

Succes!

https://www.apple.com/ro/iphone-7/specs/