| Începătorul988 a întrebat:

In Constanta exista uber?

6 răspunsuri:
| Florin_Alexandru_2000 a răspuns:

Exista uBER pana si in Statele Unite. Nu vad de ce nu ar exista in CT.

| alina2k18 a răspuns:

Nu exista in Constanta.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Florin_Alexandru_2000):

Simplu, pentru ca UBER functioneaza in anumite orase doar. Iar tu ti ai exprimat raspunsul ca si cum UBER a fost inventat la Caracal si e un privilegiu pentru SUA ca a ajuns si acolo.

Si nu, nu exista in CT

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Florin_Alexandru_2000):

Uber s-a extins din state până aici, nu invers laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din păcate Uber nu are aria de acoperire și in Constanța. In viitorul apropiat, din câte am înțeles își vor extinde interesele, dar pana atunci ne mulțumim cu Uber in Capitală și taxi cu tarife de-ți zboară interesul să mai mergi cu ele laughing

| AFR81 a răspuns:

In Constanta inca nu.