| andrey2012 a întrebat:

Salut.Intrebare pentru cunoscatori.Pe unde e mai convenabil sa vin in tara din Italia? Prin Austria-Ungaria sau Slovenia_Ungaria? Prin Austria am mai venit insa am inteles ca prin Slovenia e mai scurt, dar nu stiu cum e drumul si prin ce metoda se plateste autostrada la ei, Telpass sau Rovignieta.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu pe cineva care vine prin Slovenia. Spune ca drumurile lor regionale sint la fel de bune ca autostrada. Dar, nu stiu exact (oras cu oras) traseul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Austria Ungaria happy garantez eu

| urbanghost a răspuns:

Toata lumea vine pe Slovenia