| Georgel112 a întrebat:

Salut la toata lumea, am si eu o intrebare.
Trenul Timisoara - Botosani mai circula cu ruta directa? Ca am cautat si pe cfr calatori si nu am mai gasit nimic, puteti sa ma ajutati cu vreo informatie?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ce intelegi prin ruta directa? Toate rutele sunt directe. Sau ai vrut sa spui pe o ruta mai scurta sau fara schimbarea trenului? Nu ai fara schimbarea. Inca trebuie doua schimbari. Uite: http://bit.ly/2NZsYBj

| Georgel112 explică (pentru Salontanul):

Ruta directa Timisoara botosani in care sa nu mai schimbi vreau tren adica sa te dai dintr-un tren in altul

| TheDarkMita a răspuns:

Nu exista tren care sa vina direct in botosani, toate se opresc la Veresti si de acolo trebuie sa il schimbi.