| crblsaff a întrebat:

La vara merg cu familia in excursie si trebuie sa aleg unde vom merge (pe fiecare an alege cineva din familie) am de ales dintre : Bulgaria, Germania, Croatia, Turcia, Franta sau Cipru unde e mai frumoss? funda!

Răspuns Câştigător
| Trefla a răspuns:

Turcia zi ca eu ca e ok dupa vine Germania

15 răspunsuri:
| Brianariri a răspuns:

Toate tarile sunt frumoase.dar nu stiu. parerea mea e ca in Franta este m frumos...nu stiu sunt multe de vizitat...asta e parerea mea

| Dedeutza2o1o a răspuns:

Eu as merge in Paris, Franta.

| IuliaAle a răspuns:

Franta e superba(dar cam scump),insa recunosc ca mi-ar placea sa vad si Cipru,nu am avut ocazia. Daca esti insa fan(a) a litoralului, merita din plin sa mergi in Croatia. Peisajele sunt extraordinare, e incredibil cum marea si muntii se combina. Vacanta placuta!

| znstr a răspuns:

Salut. Daca as avea de ales, le-as alege pe toate laughing
in Germania si Cipru am fost si e super tare, insa mi-as dori sa merg in Franta.

Deci eu zic Frantabatting eyelashes acum ramane la alegerea ta.batting eyelashes

| Arekusu_2352 a răspuns:

Daca vrei o vacanta exotica eu recomand Cipru, daca vrei undeva unde sa ai ce sa vizitezi in Franta! Sper ca tri-am fost de ajutor happy!

| AdyTtZa a răspuns:

Turcia sau Cipru

| RoooneyThePuf a răspuns:

Franta! day dreaming,si in Grecia peisajele sunt superbe! Acum depinde,daca vrei o excursie mai romantica, mai pitoreasca, etcbig grin

| denisa_4887 a răspuns:

Cipru!

| BeByTzZa a răspuns:

Frantalove struck si Ciprulove struck

| CosminM a răspuns:

Depinde,daca doressti sa mergi la plaja, Turcia categoric, daca doresti sa mergi sa vizitezi si asa Franta, Paris! am fost de 2 ori in Paris.si asi mai merge de 100. E absolut superb orasul! si nu te saturi sa-l vizitezi. Oricum. orice ai alege, va fi o destinatie foarte frumoasa.
O vara frumoasa iti doresc! si.ai grija ce alegilaughing

| jb_1750 a răspuns:

In Turcia este super frumos vara

| Clau00 a răspuns:

Eu zic ca in Turcia e cel mai fain.Sincer eu acolo as alege sa merg.Sunt piramide...si alte atractii turistice frumoase.

| Laya a răspuns:

Uite, daca e vacanta de familie, eu zic sa mergi undeva la mare. Undeva unde te poti distra, te poti "balacii", te poti bucura de soare, e totusi vara. Cred ca Turcia si Croatia sunt cele mai potrivite si nici preturile nu sunt asa mari.
Acum ramane la alegerea ta ce vrei sa faci...big grin

| MiruunaaaAndreeeeeaaa a răspuns:

Am mers...in aproape toatelove struck...Si Pana acum cel mai mult mi-a placut Turcialove struck

| claudiax27y a răspuns:

Buna, eu ti-as recomanda sa alegi tu. Eu am fost in toate, asa ca iti spun niste informatii care sper sa iti fie utile.Am fost de vreo 10 ori in turcia: au cele mai bune hoteluri(intretinere, mancare curatenie, activitati) din lume si sunt lucruri extraordinare de vizitat.Eu as spune sa mergi in Belek(e langa mare). Gremania e la fel de buna numai ca acolo e mai rece. Oameni sunt foarte politicosi.In franta e mai multa mizerie crying, dar si acolo sunt de vizitat mai ales in paris laughing))))))). Ciprul are peisaje frumoase si te relazezi de minune! Croatia e cam la fel, iar in bulgaria e ok.
Ti-as recomanda sa te uiti pe Wikipedia pentru alte amanunte.