| alexRE a întrebat:

Salut.
Ma gandesc sa plec doua zile pana la Slanic Moldova, si am nevoie de o cazare ieftina. Imi aduc aminte de mai demult cand am fost in statiune ca erau niste casute mici la iesire din statiune. Imi imaginez ca ar fi ieftin acolo, insa nu gasesc nici o informatie online. Poate stie cineva.
Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| minrest a răspuns:

Casutele alea s-au dezafectat peste tot in tara, si oricum erauprea incomfortabile. Ca sa iesi mai ieftin, ia ocamera la localnici. Cand ajungi, te foiesti un pic pe langa gara si iti propun ei.