| rarescelmare a întrebat:

Salut, mingi de fotbal!
Stiti unde pot sa gasesc un siti breyk in Ohio (statul Americii) ieftin si scump?

DAU FUNDA!

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Holiday a răspuns (pentru AlexHazulThau):

"Ohio e doar in america"

De fapt sunt 4 localitati si in Canada care se numesc Ohio, iar in SUA pe langa denumirea statului respectiv, mai sunt vreo 10 localitati care se numesc asa, si nu sunt in Statul Ohio. Deci, e bine sa specifici despre ce e vorba.

Altceva nu inteleg eu, ce inseamna "ieftin si scump"?!

| Violleta2022 a răspuns:

Stai un pic sa dau o fuga pana acolo si cand vin din Ohio, o sa-ti spun!'

| darrio2007 a răspuns:

Asteapta sa mai cresti, că nu stii nici sa formulezi o intrebare.
„Ieftin si scump"!

| johnnny123 a răspuns:

Știi să găsești statul Ohio pe hartă?

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru johnnny123):

He he he
Buna asta.

| rarescelmare explică (pentru Violleta2022):

Mersi, tanti!

| rarescelmare explică (pentru Holiday):

Adica scump si ieftin