| maddyy112 a întrebat:

Nu sunt sigur ca postez unde trebuie.
Care decizie e mai buna:
1.Sa merg in tabara cu colegii la munte:
Straja,sa vizitez multe locuri,doar intr-o saptamana
(include multe chestii si de vizitat, Deva...)
2.Sa merg la Bucuresti(sa il vizitez pe tot, cu parinti)
Care e o decizie mai buna?

Răspuns Câştigător
| Alrawan a răspuns:

Eu aş alege excursia la munte happy E aer curat, sunt o mulţime de locuri frumoase de vizitat şi chiar ai ce vedea happy + multe lucruri de povestit când te întorci happy În plus, cu părinţii poţi să mergi şi altădată, dar totuşi e mult mai distractiv cu colegii, la un loc, totuşi, una e să fi cu 2 adulţi şi alta e să fi printre copii. Oricum, orice ai alege, distracţie plăcută big grin

7 răspunsuri:
| Bbyah a răspuns:

Vino in Bucuresti o sa-ti placa! happy

| LiveLoveLaughhh a răspuns:

Eu zic sa mergi la munte. Te si distrezi cu prietenii si e si mai mult aer curat, atmosfera placuta.

| maddyy112 explică:

Cred ca voi alege Bucuresti deoarece acolo am o prietena care nu am vazut-o in realitate si vrem sa ne intalnim, ma mai gandesc si de munte, e o decizie grea!

| mariukka a răspuns:

1.Sa merji la tabara ai sa te distrezi de minune

| PurceluAtomic a răspuns:

N-ai ce vedea in Bucuresti (si mai e si scump). Categoric prima variantawinking

| Niro5 a răspuns:

In tabara e mai frumos

| 123456789qwertuiop a răspuns:

Unde te-ai dus? sunt curioasa