| Mihaiut a întrebat:

Pe 19 voi merge la meciul dintre STEAUA-LUDOGORETS....Meciul se termina la 12 ..Cu ce pot ajunge pana la ora 2 in gara de nord? ce pot lua in afara de taxi?

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Vezi pe saitul RATB - sunt autobuze de noapte; cum eu nu merg noaptea creanga pe străzi, nu știu exact care e linia de care ai nevoie, dar o găsești acolo sigur. În plus, uneori când sunt meciuri din astea, se prelungește programul de la metrou - poți să întrebi când sosești, ar trebui să te poată informa.