| Shukacu a întrebat:

Peste cateva zile vreau sa merg la munte cu familia dar nu mai am idee de puncte turistice sau ceva de vizitat o excursie frumoasahappy
Unde imi recomandati sa ma duc la munte?

7 răspunsuri:
| Undercover10 a răspuns:

Unde la munte?happy

| VladPetcu a răspuns:

Eu va recomand sa faceti o drumetie pe munte pe 1, 2, 3 cati sunt si sa vizitati monumetele respective.
Sper ca ti-am fost de ajutor!winking

| urgentr a răspuns:

Busteni,Cheia,Bucegi,Poiana Brasov,Predeal,Sinaia,Postavaru,Bran(Moieciu),Miercurea Ciuc,Paltinis,Horezu,Soveja, Valenii de munte, Azuga, Poiana Tapului, Arieseni sau puteti merge pe Transfagarasan sau Transalpina care am auzit ca sunt printre primele cele mai frumoase drumuri din Europa happy Succes si sper ca va veti distra happy

| danielaxyz a răspuns:

Sarmisegetuza

| Shukacu explică (pentru Undercover10):

Pai tocmai asta e ideia ca vreau sa vizitez ceva nouhappy dar nu stiu ce sa mai vizitez si vroiam idei.

| Undercover10 a răspuns (pentru Shukacu):

Scuze, nu am fost atenta!
Muntii Apuseni (am fost)-iti recomand -Cascada Varciorog-Arieseni) Cascada Radeseni, Cheile Ariesului, Peste Ursilor si mule alte obiective superbe
Brasov-plus ca orasul este superb)
Sinaia, - Castelul Peles si Pelisorul
Predeal

| Undercover10 a răspuns (pentru Undercover10):

ERATA:
Pestera Ursilor (scuze) (greseala 1)
Multe (greseala 2)
happy