| AnnabelaS a întrebat:

Salut, plec in excursie peste 2 zile. plec pe 2 zile sambata toata ziua spre duminica, cine ma poate ajuta, ce sa-mi iau?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi ca s-a anuntat vreme foarte rece incepind exact de simbata, cu ninsori la munte. Imbraca-te bine si pune in bagaje niste aspirina sau paracetamol. Mai bine sa fie decit sa lipseasca.

3 răspunsuri:
| Weedster a răspuns:

La haine si la bani te-ai gandit deja laughing ..deci un sprey anti-tantari.laughing ( Nu de alta, da' e vremea lor, mai ales daca e caldut ) apa/suc, telefonul laughing / Daca te duci undeva sa te distrezi, MAI MULTI BANI. laughing

Sper ca te-am ajutat, multa baftaaa. :*

| Raizing a răspuns:

Strictul necesar.Un tricou(bluza, hanorac, geaca si pantaloni de iesit afara si dormit)

| onasis1961 a răspuns:

Danna_2444 la cei 20 de ani ai tăi nu ai mai fost plecată în excursii? Draga mea în primul rând pleci, iei prezervative, medicamente şi mulţi bani! Distracţie maximă!