| Lalalalalalalalalala a întrebat:

TPUkiss. Am si eu o problema. Vineri, sambata si duminica o sa plec in excursie la Sinaia si nu stiu ce haine sa imi iau. Am inteles ca o sa fie seara si discoteca, deci as vrea si ceva pentru discoteca. Daca se poate, sa imi dati si pozekissMultumesc mult. P. S. Dau funda si voturiwinking

Răspuns Câştigător
| MonyMoniq a răspuns:

Poi,depinde ce haine ai tu in garderoba,si ce faci in Sinaia,daca e vreme buna,rea. Eu zic totusi sa-ti iei necesarul(stiii la ce ma refer),treling,blugi,bluza,geaca,chiar si un costum de baie adidasi etc(depinde)...iar pentru discoteca iti propun: rochita si pantofi,sau pantaloni de stofa,matase etc cu pantofi, botine cu un maieu frumos un tricou, bolerou etc ce preferi tu.Eu ti-am dat niste idei, sper ca sunt bune, si ca te-am ajutat.(funda si vot?)