| Vaallyy999 a întrebat:

Spuneti-mi câteva locuri bântuite oriunde în Europa, de exemplu Pădurea din Transilvania sau orașul Pripyat de langa Cernobyl. Mersi. FUNDA!

2 răspunsuri:
| Irinamujoperufe a răspuns:

Castelul Leap: Cel mai bântuit castel din Irlanda
Castelul Predjama : Castelul cel mai interesant din Slovenia
Castelul din Newcastle şi Poarta Neagră din Anglia
Castelul Dragsholm : Hotelul cu trecut sumbru din Danemarca
Ancient Ram Inn: unul dintre cele mai bântuite locuri din Anglia
Padurea Kolozsváros

| DenisaKarolina a răspuns:

Hotelul Cismigiu (Bucuresti), Padurea Horia-Baciu (Cluj-Napoca), Padurea Radovan (Dolj), Dealul Lunganilor (Iasi), Palatul Parlamentului (Bucuresti), Foisorul de foc (Bucuresti), Conacul Bellu (Urlati), Castelul Bran, Liceul Carmen Sylva (Timisoara), Castelul Banffy (Bontida), Manastirea Chiajna (Bucuresti), Troita Miresei(Gaesti), Padurea Trivale (Pitesti). Sper ca ti-am fost de ajutor ^-^