| Ayumha a întrebat:

Stiti cumva locuri bantuite, locuri in care fantomele, spiritele isi fac aparitia? De exemplu ca Padurea din cluj napoca padurea vraciului sau ceva de genu?

Răspuns Câştigător
| Azoth a răspuns:

Pădurea de care spui se numeşte Baciu, se află lângă pădurea Hoia. Ca să îţi dau coordonate şi mai exacte... Poiana Rotundă din pădurea Baciu. Pot să întreb de ce te interesează astfel de locuri? Dacă e vorba de senzaţional şi făcut poze spooky, ia-ţi gândul de la aşa ceva. Nu vei vedea nimic ieşit din comun, însă dacă ai tangenţe cu ocultismul poţi trăi o serie de experienţe...să le zicem interesante şi care deschid noi orizonturi.

2 răspunsuri:
| Ayumha explică:

In primul rand stiu ca se scrie cu majusculewinking dar mersi de observatie si in al doilea rand oamenii ca tine, trebuie arsi pe rugwinking Ce ai sarit repede cu gura ca ti-am spus adevarul pur? Ca manelistii sunt niste imputiti si cei mai prosti oameni, dand dovada de incultura?

| sweetgirl_3609 a răspuns:

Cluj se scrie cu majuscula prostanacule, nu ai ce cauta in locuri de genu asta, CACI NU E PENTRU PROSTI!