| Abstract123456 a întrebat:

Salut spuneti-mi si mie cam cat costa un sejur de 3nopti si 4 zile pe litoralul bulgaresc si ce statiuni sunt mai ieftin dau funda mersi mult

Răspuns Câştigător
| andy_3924 a răspuns:

Cam 160€ -180€ cu tot cu transport. Ieftin gasesti in functie de perioada si de conditiile pe care le vrei.
Vezi pe link mai multe oferte si fa-ti o parere.
http://www.eurolines.ro/article--Oferte-Bulgaria--2413.html

2 răspunsuri:
| KiDdUtZa a răspuns:

Matusa mea s-a dus 7 zile in bulgaria la all inclusive impreuna cu sotul si cu copilul ei si au dat 20 milioane pe 7 zile...si a fost foarte frumos din cate a zis ea si nu a cheltuit bani deloc deoarece hotelul avea de toatebig grin

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Noi am gasit oferta foarte buna, all inclusive, la Balcic. Uite un link pe care ai preturile: http://litoralbulgaria.travel/......hilea-H167
Noi am fost anul trecut si a fost excelent. Orasul e minunat, statiunea frumoasa, hotelul si restaurantul foarte bune si preturile absolut decente.