| Zane_Sorin_2001 a întrebat:

Stie cineva daca la vreun restaurant din Sinaia se poate manca pe tichete de vacanta? Vreau sa fac o rezervare si imi mai raman tichete de vacanta in valoare de 200 de lei si cum cazarea nu ofera si masa m-am gandit sa caut o varianta practica. Daca stiti va rog sa ma ajutati cu informatii. Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tichetele de vacanta pot fi folosite doar daca iei masa in incinta unitatii unde esti cazat.

| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, tichetele de vacanta se pot folosii NUMAI pentru cazarea, nu pentru restaurant.

| antimulte a răspuns:

Intreaba la gazda. Sigur stie pe cineva, la mine a fost, caz similar cu al tau. Nu mai retin numele localului, e undeva pe colt, cum faci stanga spre biserica. Am fost doar de 2 ori la pranz acolo, mancare buna, preturi maricele dar cum incercam sa consumam voucherele a fost ok.