| oAaaNaa a întrebat:

Vine vacanta mare si nu vreau sa raman pe dinafara cu distractia..asa ca vreau sa ma ajutati si sa-mi spuneti si mie ce as putea sa fac in vacanta cu prietenii mei!
Oriceinfara de filme ..la asta m-am gandit deja, e o idee superba!
>>Fundita::

1 răspuns:
| yloveyou1 a răspuns:

Mergeti la un gratar,la picnic,la strand, iesiti in oras cu rolele,bicicletele, etc, mergeti toti la un suc sau cofetarie, faceti o mica petrecere la cineva acasa si fiecare sa aduca ceva, etc
PS:daca imi mai vine ceva prin minte iti mai spunhappy