| ramoeu a întrebat:

Salut toata lumea... un de ar fi pentru voi cea mai super vacanta? funda daca imi place si mie

Răspuns Câştigător
| Iloveyou_6447 a răspuns:

Oriunde doar sa fie la mare! fundita?

8 răspunsuri:
| Gorillaz a răspuns:

Depinde daca se merge si cu parintii dar ca sa te simti cu adevarat bine trebuie sa fie si prietenii tai acolo, astfel te vei simti minunat pentru ca te acompaniaza si locul distractiei, serviciile incluse de acel loc de vacanta vorfi mai degraba un bonus big grin

| Andreeaa29 a răspuns:

Bulgarialove struck Turcialove struck Italia-Venezzia sau Iesolo[statiune la mare], Romania mamaia hotel majestic 4 stele [vine si anca turcasiu acolo face niste spectacoleeelove struck], Londralove struck acolo merita love struck sau Paris love struck si parisul merita vazut; x

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai super loc pentru mine a fost locul unde am fost in vacanta, insa am castigat si bani. Adica Spania, Mallorcawinking

| Linda100 a răspuns:

Pe o insula intr-un ocean.big grin

| Loly a răspuns:

La Amsterdam sau la Londra.
Sau chiar si in Romania. Avem locuri grozave, extraordinar de frumoase doar ca nu stim sa ne apreciem tara minunata pe care ne-a dat`o Dumnezeu.

| BeHappyForMe a răspuns:

Grecia-antalya caci e soare, apa totui frumos acolo peisaj de neuitat.pacata ca nu sunt bani am vazut poze ale unor colege care au fost acolo si e superb visez sa ajung si eu intr-o buna zi, sau macar sper.

| bamse a răspuns:

Pt mine cel mai frumos loc este insula Tenerife.
http://twilighttours.blogspot.com ( daca vrei sa intri si nu merge vizualiza-mi profilul ca am pus si acolo link )