| Anonim340 a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Peste o saptamana (si vreo 2 zile laughing ) ma duc in tabara (4zile) undeva unde e mai complicat. Ma duc cu cativa prieteni. Acolo e in acest moment foarte cald afara, iar cand merg eu primele 2 zile posibil va fi mai racoros(si poate si o ploaie mica) dar in ultimele 2 va fi cald (30°+). Acolo vom merge cu cortul dar in acel camping este si un lac de pescuit, si o piscina mare etc
Deci vreau toate sfaturile posibile. Si vreau lista cu cat mai multe lucruri necesare (sunt fata). Nu va fie teama sa spuneti ceva, spuneti toate lucrurile ce vreti sa le spuneti. Raspunsul cu cele mai multe obiecte si sfaturu primeste si FUNDA, si VOT! happy mersi anticipatwinking

2 răspunsuri:
| Anonim340 explică:

Sfaturi*

| DespreHostel a răspuns:

Umbrela, 4 tricouri, 2 pulovere mai groase, 3 perechi de sosete, costum de baie, crema pentru bronzat - doar nu vrei sa te faci cu urmehappy

Cam atat si sa nu uiti buna dispozitie.happy