| Mefics a întrebat:

Am si eu o intrebare: Aerportul Hendri Coanda este acelasi cu Otopeni? Daca nu cum pot ajunge de la intrare in Bucuresti, venind dinspre Craiova la aeroportul Otopeni. funda + vot

Răspuns Câştigător
| 95N a răspuns:

Da este acelasi lucru ca se numeste si otopeni deoarece el este la periferia Bucurestiului si in periferie este acest sat Otopeni.(nu stiu daca e sat chiar dar in fine

2 răspunsuri:
| sema a răspuns:

Cu ce vii de la Craiova? La aeroport poti ajunge cu una dintre cele doua linii express 780 de la Gara de Nord si 783 din Piata Unirii.
Daca vii prin militari, poti sa iei metroul de unde te lasa microbuzul pana la Piata Unirii si de acolo 783 la aeroport. Daca vii cu trenul, 780 de la Gara de nord. Bafta!

| Mefics explică (pentru 95N):

Multumesc de raspuns!