| AlexAlxAlex a întrebat:

as fi interesat sa calatoresc in niste locatii, ce orase imi recomandati din lume?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| AkiseAru a răspuns:

Londra

| AFR81 a răspuns:

Paris, Londra, Palmyra, Cairo, Istanbul, Atena, Madrid, Barcelona, Viena, Moscova, Ierusalim, Washington, New York, Rio de Janeiro.

| Ionut_Dan_1998 a răspuns:

Daca vrei din afara Romaniei si ai partener/a, iti recomand Paris-ul, (Chiang Mai, Thailanda),(San Francisco, SUA),(Lisabona, Portugalia),(Sydney, Australia),(Dubai, Emiratele Arabe Unite),(Beijing, China),(Istanbul, Turcia) Iar cele din Roamania ar fi: Brasov, Sighisoara, Sibiu, Cluj, Iasi, Piatra Neamt.

| Heureuse a răspuns:

Insula bainbridge, Mexic, Egipt, Grecia, New York, Franța, California.