| cosminnick3000 a întrebat:

As vrea sa ma ajutati cu o problema si sper sa nu va plictisesc.
Vara aceasta voi pleca pe 28 iulie la mamaia hotel florida si as vrea sa imi spuneti cum este acolo si transportul din zalau sau din cluj cu ce se poate face pana acolo.
As mai vrea sa va intreb cum este plaja din mamaia sau cum este la Aqua Magic.
P.S:Nu am mai fost niciodata la mare.
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| georgevali a răspuns:

E foarte bine se face ori cu trenul ori cu mxitaxi si plaja este foarte buna la aqua magic e super tare stai linistit e foarte bine distractie placuta

2 răspunsuri:
| pietrean a răspuns:

Cauta pe GOOGLE tastand cuvintele mamaia+h florida+impresii. Si acolo vezi impresiile celor care au fost! De unde esti, mergi cu parintii, cu masina personala?

| Zoey112 a răspuns:

E foarte fain mai ales la aqua magic