| Jessica_4163 a întrebat:

Fundita! Credeti ca la mamaia ar fi convenabil sa stau pentru vreo 4 zile la un hotel sau pensiune... tinand cont ca suntem 4 sau 5 persoane? Vara asta nu prea avem bani... dar eu as vrea la mamaia pentru ca este si aqua magicul si satul ala de vacante si am auzit ca acolo este foarte frumos.va rog spuneti-mi parerile voastrehappy!

Răspuns Câştigător
| CrazzyXgirL a răspuns:

Dap eu cred ca e destul de convenabil, ai si telegondola :X... Dar sa ai grija pe unde mananci, conditiile din bucatarii nu prea sunt bune.happy
Distractie placuta! :*