| sMecki1000 a întrebat:

Azi am bilet de avion spre Dublin din Bacau si am o problema. Am un PS4, si vroiam sa-l iau in bagaj dar niste verisori mi-au spus ca nu pot trece de nu stiu ce securitate, ca trebuie sa imi trimita cineva pachet, dar mama mea a plecat in Irlanda cu un laptop si nu a patit nimic, a trecut cu bine. si PS4 e mai mic ca un Laptop... ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Lioana a răspuns:

Poti sa mergi cu playstation-ul.
Aici e lista obiectelor interzise in bagaj si nu e pe lista. http://www.bacauairport.ro/bagaje/

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu are nicio treaba, e doar o electronica o pui in bagaj si gata

| mihai69 a răspuns:

Un singur detaliu în plus față de ce au spus colegii mai sus: dacă îl pui în bagajul de mână, e obligatoriu ca la controlul de securitate să îl scoți din bagaj și să-l arăți separat.