| anonim_4396 a întrebat:

Cum este cu biletul de avion cu escala? lamuriti-ma si pe mine va rog, de exemplu iau un bilet de avion Bucuresti - New York cu escala la Londra, ce se intampla la escala? te dai jos la Londra si dupa cum pleci de acolo spre New York....am dat exemplu

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Te dai jos la Londra și iei alt avion care te duce la new york, dar posibil să ai ceva ore de stat, depinde

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Numai poti lua niciun bilet spre nicaieri, stai acasa daca nu vrei sa te amendeze politia sau sa te bage la puscarie, stai acasa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te descarcă băieții la Londra, te bagă la un dușuleț pe bază dă alcool sanitar cu tot cu bagaje, și repede te-au băgat pe celălalt avion spre New York.
Așa cred eu că stă treaba.

| FreddieM a răspuns:

Bai cristi din Bucuresti omu e doar curios, pana si intrebarile vin supuse crizei virale? Fii oleaca mai intelegator.
Pace

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Da poate pleaca omul peste 2 ani

suntserios
| suntserios a răspuns:

Schimbi avionul, aia se face

| Violleta2022 a răspuns:

Nu te mai stresa ca America se inchide in cateva zile si se vor anula toate zorurile internationale.
Oricum, nu este indicat sa calatoresti cand este pandemic.