| xToKio a întrebat:

Imi puteti spune cel mai apropiat aeroport de Pizzoferrato (Italia), trebuie sa ajung acolo,si nu am idee ce aeroport este prin zona aceea, multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Birlik65 a răspuns:

Pescara pare a fi cel mai aproape pe harta, dar in km...nu stiu sigur..succes

2 răspunsuri:
| Flubber a răspuns:

Cauta pe net intra pe ww.google.it si ai sa gasesti tot ce vrei.pur si simplu scrii in italiana cel mai apropiat aeroport de pizzoferrato.bafta

| Birlik65 a răspuns:

Pescara se vede a fi cel mai aproape si sunt bilete si la low cost.