| iulia2034 a întrebat:

Imi puteti spune cum sa ajung la magazinul Jumbo din Bucuresti daca pleca de la aeroport? De mentionat este ca sunt cu masina si nu am mai fost pana acum. De preferat cel mai scurt drum.

1 răspuns:
| 17Ioana a răspuns:

Buna!
Sigur, la Otopeni, imediat dupa mc Donalds cobori de pe drumul national pe centura, te uiti la indicatoarele de Constanta, A2.
Cand vezi indicator de Constanta A2 stanga, urci putin pe autostrada ( 1 km ) si intrii in Bucuresti, fix la Jubo!