| xBlaise a întrebat:

In iunie vreau sa organizez o mica excursie la o cabana cu amicii-amicele timp de o saptamana si ma gandeam cam ce cabane frumoase (in padure) sunt prin judetul prahova/dambovita/arges cu cazare acceptabila (sub 150ei per camera)? De mentionat ca o sa fim intre 4-8 persoane si nu vreau sa aud de o cabana mica. Initial m-am gandit la cabana bolboci, dar nu raspund la telefon sa fac rezervare, m-am interesat si cabana padurar fumureni si au spus ca o renoveaza, si sunt gata tocmai prin septembrie. Deci astept cateva nume de cabane, pe care le-ati vizitat, de care stiti ca au preturi acceptabile si sunt spatioase, iar celui mai bun raspuns dau funda big grin

1 răspuns:
| allegroholiday a răspuns:

Buna,
Intra pe www.allegroholiday.ro si ia legatura cu unul dintre operatori. Sunt mai multe varinte si pentru a o alege pe cea mai potrivita trebuie sa dai mai multe detalii.
O zi frumoasa.