| ZSNIP a întrebat:

In primul rand, va rog sa ma scuzati daca am gresit categoria, dar ma grabesc. Vreau sa stiu daca gasesc hotel, apartament, vila in Mamaia aproape de Aqua Magic si Satul de Vacanta.
Distanta pana la Satul de Vacanta: 4km maxim;
Distanta pana la Aqua Magic: 3km, 3, 5km maxim.

2 adulti, 1 copil (1 camera, 5 nopti) bugetul 1800 RON. Nu ma intereseaza daca nu are mic dejun inclus sau asa ceva, dar sa fie o camera destul de frumoasa, sa nu fie de "moda veche".

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Găsești. Bugetul depinde de sezon.

| Adry05 a răspuns:

Pai pune mana si cauta pe site-uri de cazare, ti se pare ca suntem agentie de turism?

| mihai69 a răspuns:

Eu am stat la Iaki și la Ramada Constanța (ăsta e chiar în parcul de vacanță Mamaia). Condiții excelente, prețuri - pe măsură. Vezi dacă reușești să te încadrezi. Alte hoteluri și pensiuni - sunt cu zecile, doar să ai baftă să prinzi loc și să fie cât de cât ok.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pe booking gasesti cam tot ce vrei