| LoverBoy01 a întrebat:

In vara asta la inceput de August vreau sa ma duc la mare, si cand revin [ mentionez ca stau in jud Salaj ] vreau sa vizitez Soseaua Transalpina. Ma poate informa si pe mine cineva din ce parte sa urc pe sosea? Dinspre nord, prin Sebes sau din sud, prin Bengesti-Ciocadia judetul Gorj? [ doresc sa vizionez peisajul dintr-un unghi mai bun big grin] Fundaa

Răspuns Câştigător
| KiTTtTtTtTtyYyYyY a răspuns:

Http://www.turistik.ro/......ania-r4692 Uite, poate te ajuta asta :)