| qwqwwwq a întrebat:

spuneti-mi va rog, cam intre 20-29 iunie cum este programul(orarul) la CASTELUL PELES si cat costa intrarea si taxa pentru poze?

Răspuns Câştigător
| Alicezzz a răspuns:

Luni inchis, marti: 11 :00-17:00 iar miercuri pana duminca: 9:00-17, pai depinde ce vrei sa vezi daca vezi parteru este 20 ron (adult) daca vrei sa vezi parter plus etaju 1 costa 50ron, daca vrei sa vezi tot adica parter, etaju1 si etajul 2 te costa 70ron astea sunt preturile la adulti si taxa la poze eu am platit parca 35 de ron!