| PetLover a întrebat:

Cam cat credeti ca mai este intrarea la castelul peles? va rog spuneti

Răspuns Câştigător
| 211wasgnij a răspuns:

Http://peles.ro. Daca intri pe acest site afli mai mult decat ce ai intrebat.

7 răspunsuri:
| rossi46 a răspuns:

Parter 20 Ron/adult, Parter+ Et. 1 50 Ron/adult, Parter+ Et. 1 + Et. 2 70 Ron/adult

| Ruxuuuxu a răspuns:

Pai.cred ca 10 lei asa a fost anul trecut...in orice ca ia-ti 10-15 lei... funda?big grin

| Ruxuuuxu a răspuns:

Poi.10 lei a fost anul trecut...dar pentru orice eventulaitate ia-ti 10-15 lei. funda? plssbig grin

| Mentaaaaa a răspuns:

Depinde ce vizitezi, daca il vizitezi pe tot sau partial uite aici tarifele : http://peles.ro/tarife/

| emokyda98 a răspuns:

15 lei cred... orkm pana in 30 de lei trebuie sa fie:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreo 8 lei numa parter, 12.5 pentru parter+et.1, 17.5ptr parter, et 1, 2

| gyulyamaria a răspuns:

Pai unu mi-a zis ca costa 100 de lei un milion in bani vechi
sau 2 nu mai stiu