| frosty98 a întrebat:

Salut,TPU!
Stie cineva o pensiune sau ceva de genul asta la mare prin Costinesti? Vreau sa merg cu inca cativa prieteni si iubita si vrem ceva gen de vreo 8 persoane in total dar sa nu fie gen hotel si cu masa organizata sau ceva de genul, sa fie doar undeva unde sa stam, nu mai mult si cu masa sau nu stiu ce altceva.
Dau funda happy

1 răspuns:
| oiegas20 a răspuns:

Aici gasesti de toate, selectezi destinatia, numarul de persoane si data cand doresti sa pleci si pana cand
http://www.booking.com/......ts.ro.html dcid=4; bb_asr=34; checkin_monthday=3; checkin_year_month=2015-7; checkout_monthday=10; checkout_year_month=2015-7; class_interval=1; csflt=%7B%7D; dest_id=900047977; dest_type=city; dtdisc=0; hlrd=0; hyb_red=0; inac=0; nha_red=0; no_rooms=1; redirected_from_city=0; redirected_from_landmark=0; redirected_from_region=0; review_score_group=empty; sb_travel_purpose=leisure; si=ai%2Cco%2Cci%2Cre%2Cdi; ss=Costine%C5%9Fti%2C%20Constan%C5%A3a%2C%20Rom%C3%A2nia; ss_all=0; ss_raw=Costinesti; ssb=empty; sshis=0&; order=price_for_two