| DanielG a întrebat:

Vreau sa merg la Baile Felix si ma intereseaza un hotel sau pensiune care sa ofere cazare, masa(pensiune completa) si tratament cat mai ieftin. Se poate si separat, dar per total sa iasa bine la pret. Banuiesc ca nu sunt absurd, deoarece toti vrem ieftin si bun. Ma refer la cei care au experienta sau chiar traditie in a merge la Baile Felix.
Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

In perioada asta pana pe 31 august e 114 lei/zi/persoana cu pensiune completa si 3 proceduri pe zi pentru minim 5 zile. http://www.eximtur.ro/......1/537.html
Mai sunt si alte oferte la alte hoteluri dar asta mi s-a parut cea mai avantajoasa. Mai ieftin gasesti din septembrie.
Agentia de turism este serioasa, am fost si eu anul trecut la mare prin agentia asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot timpu` cand merg la Baile Felix merg la Pensiunea Sebastian, care este fix in centru` orasului (http://www.pensiuneasebastian.cabanova.ro/ )sau la Vila Crinul, care este la vreo 10-15 minute de mers pe jos de centru, dar este mai la margine, e mai liniste;)).
Daca cauti conditii foarte bune si un pret destul de acceptabil zic eu, poti sa alegi una din acestea cu incredere;)).

Distractie placuta`!:*:*:*